FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Протокол №1 від 12.02.2018 Про вибір проектів підручників для 5 класу.

ПРОТОКОЛ № 1

засідання педагогічної ради

Тавільжанської загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів

від 12.02.2018

Голова засідання – Кононенко Н.В.

Секретар – Рибалка А.В.

Присутні – учителі школи (15 осіб)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про вибір проектів підручників для 5 класу. Доповідач – Овчаренко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи.

1.СЛУХАЛИ:

Овчаренко Н.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка нагадала присутнім зміст листа МОН України від 06.02.2018 № 1/9-79, відповідно до якого учителіознайомились на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу та запропонувала вислухати думки учителів школи, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників для 5 класу.

Особисто вона разом з учителем математики Прокопенко Є.А. обрали підручник авторів Істер О.С., у якому доступно викладений теоретичний матеріал та вдало підібрані вправи.

ВИСТУПИЛИ:

1) Рибалка А.В., учитель української мови та літератури, яка сказала, що ознайомившись з запропонованими проектами підручників української мови та літератури та порадившись з колегою Горбашовою З.О., обирають підручники тих авторів, за якими вони вже працювали, тобто Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т. (українська мова) та Авраменко О.М. (українська література)

2) Нейман Т.П., учитель англійської мови, зазначила, що обрала підручник автора Несвіт А.М., оскільки у початковій школі учні працювали з підручником цього автора.

3) Кононенко Н.В., учитель російської мови та зарубіжної літератури, повідомила про вибір підручника автора Волощук Є.В. (зарубіжна література), оскільки автор вдало підібрала уривки творів та цікаві тестові завдання. Щодо російської мови, то для 5-ого року навчання запропоновано єдиний підручник автора Давидюк Л.В., який і обраний.

4) Савка-Ржематорська О.В. повідомила про вибір підручника з основ здоровя авторівБех І.Д., Воронцової Т.В., у якому наведені цікаві історичні факти, яскраві малюнки, які доповнюють текст та завдання тренінгового характеру, що є цікавими для відповідного віку учнів, з ним легко працювати.

5) Сабадіш Н.О.,обрала підручник природознавства авторів Коршевнюк Т.В., Баштового В.І., мотивуючи це тим, що у ньому лаконічно викладений теоретичний матеріал та вдало підібрані ілюстрації .

УХВАЛИЛИ:

1. Схвалити вибір проектів підручників для 5 класу, здійснений учителями школи, а саме:

- «Українська мова» (авт. Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т.);

- «Українська література» (авт. Авраменко О.М.);

- «Англійська мова» (авт. Несвіт А.М.);

- «Російська мова» (авт. Давидюк Л.В.);

- «Зарубіжна література»(авт. Волощук Є.В.);

- «Математика» (авт. Істер О. С.);

- «Природознавство» (авт. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.);

- «Основи здоровя» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В)

2. Оприлюднити результати вибору підручників для 5 класу на офіційному сайті закладу.


Голова засідання Н.В.Кононенко

Секретар А.В.Рибалка

Протокол Про переведення учнів 1-8 та 10 класів Тавільжанської ЗОШ І–ІІІ ступенів за підсумками 2016/2017 навчального року та нагородження Похвальними листами за високі досягнення у навчанні.

ПРОТОКОЛ № 5/4

спільного засідання ради Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

та педагогічної ради

від 26 травня 2017 року

Голова засідання—Кононенко Н.В.

Присутні – члени ради школи та педагогічної ради (23 особи)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про переведення учнів 1-8 та 10 класів Тавільжанської ЗОШ І–ІІІ ступенів за підсумками 2016/2017 навчального року та нагородження Похвальними листами за високі досягнення у навчанні. Доповідач - Овчаренко Н.В.,заступник директора з навчально-виховної роботи.

СЛУХАЛИ:

Овчаренко Н.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила що відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, на виконання наказу від 05.04.2017 № 19 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11–х класів» учні 1-11 класів атестовані з усіх предметів навчального плану, мають семестрове та річне оцінювання відповідно до вимог законодавства. Заяв щодо коригування результатів оцінювання не надходило.

УХВАЛИЛИ:

1. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації учнів 4-го класу перевести до наступних класів усіх учнів 1-8-х та 10-го класів, а саме:

14 учнів 1 класу до 2 класу;

11 учнів 2 класу до 3 класу;

11 учнів 3 класу до 4 класу;

13 учнів 4 класу до 5 класу;

11 учнів 5 класу до 6 класу;

7 учнів 6 класу до 7 класу;

16 учнів 7 класу до 8 класу;

7 учнів 8 класу до 9 класу;

12 учнів 10 класу до 11 класу.

Голова ради школи О.І.Рибалка

Голова педагогічної ради Н.В.Кононенко

Секретар А.В.Рибалка

ПРОТОКОЛ № 6/5

спільного засідання ради Тавільжанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

та педагогічної ради

від 07 червня 2017 року

Голова засідання—Кононенко Н.В.

Присутні – члени ради школи та педагогічної ради (23 особи)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про переведення учнів 9 класу до 10. Доповідач – Овчаренко Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи.

СЛУХАЛИ:

Інформацію Овчаренко Н.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 9 класу до 10. Виступаюча повідомила, що відповідно до Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 14.07.2015 № 762, на виконання наказу від 05.04.2017 №19 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11-х класів» учні 9 класу атестовані з усіх предметів навчального плану, мають семестрове та річне оцінювання. Заяв щодо коригування результатів оцінювання не надходило. Всі учні склали державну підсумкову атестацію.

УХВАЛИЛИ:

1.На підставі результатів семестрового та річного оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації перевести учнів 9 класу до 10 у кількості 13 осіб.

Голова ради школи О.І.Рибалка

Голова педагогічної ради Н.В.Кононенко

Секретар А.В.Рибалка

Протокол педагогічної ради від 27.05.2016 № 4

Протокол педагогічної ради від 09.06.2016 № 5

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.